U nás najdete všechno pro váš byt či dům

Ve Fasádním studiu najdete pod jednou střechou kompletní servis pro stavbu nebo rekonstrukci svého domova. Naše nabídka je rozdělena do dvou základních oblastí – služeb a produktů, které na sebe logicky navazují…

Služby na míru

Základem každé stavby nebo rekonstrukce je dobrý projekt a profesionálně odvedené stavební práce. U nás se zaměřujeme především na kvalitu. Proto zvlášť dbáme na realizaci fasád, zabezpečujících komfort a funkčnost vašeho bydlení. Naši klienti se na nás obrací i s problémem vlhkého zdiva, které se vyskytuje u starších staveb. Dalším krokem je volba barevných kombinací exteriéru a interiéru. V této oblasti poskytujeme nadstandardní zázemí. Návrhy vhodné barevné palety neomezujeme jen na běžné vzorníky. Výběr barevnosti se ve FASÁDNÍM STUDIU, provádí také pomocí speciálního přístroje - spektrometru. Ten dokáže vygenerovat receptury i pro ty nejjemnější barevné tóny, které nenajdete v žádném vzorníku. Tímto originálním způsobem můžete stěny i detaily bytu či domu „obléct“ do odstínů vašeho oblíbeného oblečení nebo doplňků. Samotná realizace se neobejde bez detailního rozpočtu. Poradíme vám, jakým způsobem projekt rozumně profinancovat a přitom ušetřit.  Tímto způsobem se můžete dozvědět, kolik ušetříte a jaká je návratnost vaší investice při zateplení fasády.

Produkty podle potřeby

Přirozenou součástí servisu je bohatá nabídka barev, nátěrů, dekorativních omítek, zateplovacích systémů či spárovacích hmot.  Ty vybíráme tak, aby byly v souladu s aktuálním projektem, přizpůsobeny vašim představám a potřebám.

Fasádní studio je tady pro vás na mnoha místech po celé České republice. Pokud nemáte žádný konkrétní požadavek a chcete se s námi jenom poradit, náš sehraný tým zkušených profesionálů je vám plně k dispozici. 

Vítejte u nás!

Master Builders Solutions CZ s.r.o.
K Májovu 1244
537 01 Chrudim
IČ: 492 86 242, DIČ: CZ49286242
zápis v OR vedeném KS v Hradci Králové
oddíl C, vložka 4278

pci-cz@pci-group.eu
Tel.: +420 469 607 111
Fax.: +420 469 607 112
Kontakty na odborné poradce
značky PCI dle regionů

COPYRIGHT 2012 ©
Fasádní studio - all rights reserved
Webdesign Estetica s.r.o.

Obchodní podmínky / Tiráž / Ochrana osobních údajů

Facebook Fasádního studia Kanál Youtube - nová videa
Nejbližší pobočky podle polohy